Legendy televizního vysílání bavily klienty SOS Praha 8

Domů / Novinky z Městské části Praha 8 / Legendy televizního vysílání bavily klienty SOS Praha 8

Legendy televizního vysílání bavily klienty SOS Praha 8

Legendy televizního vysílání bavily klienty SOS Praha 8

Televizní hlasatelé byli ještě před několika lety jedny z největší hvězd. Jejich hlas znal snad každý. Setkání s těmi nejslavnějšími, Saskií Burešovou, Marií Tomsovou a Alexanderem Hemalou, uspořádala příspěvková organizace MČ Praha 8 SOS Praha 8 pod záštitou starosty Romana Petruse v pondělí 11. června 2018.

Starostu Petruse na akci zastoupil zastupitel Vít Céza, který vzácné hosty i diváky přivítal a programu se také zúčastnil: „Další z báječných aktivit SOS, která je šitá našim seniorům na míru, měla úspěch. Zapojování klientů domů s pečovatelskou službou do společenského a komunitního života je nesmírně důležité. Proto si každé příležitosti, kterou pro ně naše městská část přichystá, velmi vážím.“

Skoro čtyři desítky diváků, převážně klientů domů s pečovatelskou službou, se zúčastnilo zábavného odpoledního programu Hlasatelé v akci. „Diváci se mohli dozvědět, jak jejich oblíbení hlasatelé začínali svou kariéru. Vzhledem k tomu, že se na televizních obrazovkách objevovali pravidelně po několik let, mají celou řadu historek, o které se s diváky rádi podělili. Nejzajímavější ale byly trapasy a přešlapy, kterých se ani hvězdy nevyvarují, i čtení vtipných diváckých dopisů,“popisuje starosta Prahy 8 Roman Petrus program.

Akce proběhla v přátelské atmosféře. Klienti si mohli kromě příjemně stráveného odpoledne odnést také podpisy svých oblíbenců, nechybělo ani společné focení. „Paní Burešová, která je stálicí České televize, některým z diváků podepsala její knihu Kalendárium,“uvádí ředitel SOS Praha 8 Michal Souček.